Tartak NARA sp. z o.o. to firma którą założyliśmy w 2003 roku. Firma zaczynała swą działalność od produkcji opakowań drewnianych – palet, podestów i skrzyń. W niedługim czasie rozszerzyliśmy swoją ofertę o produkty do konstrukcji dachów (więźby, łaty, kantówki, deski), oraz akcesoria ogrodowe (donice, altany, bujaki, ogrodzenia).

Wychodząc naprzeciw potrzebom Klienta kolejny etap rozwoju to stolarnia. Zajmuje się ona budową szkieletowych domów letniskowych oraz całorocznych, na życzenie Klienta również z wykończeniem. Zrealizujemy nawet bardzo skomplikowane zlecenia.

Na terenie zakładu znajduje się sklep „Rampa u szwagrów”, który w swojej ofercie posiada szeroki asortyment artykułów wielobranżowych, ale przede wszystkim akcesoriów wykonanych z drewna np. donice, lampiony, skrzynie.

Obecnie zatrudniamy ponad 100 wykwalifikowanych pracowników, którymi zarządza profesjonalna kadra. Przez cały czas inwestujemy w nowoczesny park maszynowy. Na przestrzeni 20 lat doszło w naszej firmie do wielu zmian, które znacznie poprawiły jakość naszych usług oraz sprzedawanych produktów.

Tartak NARA sp. z o.o. posiada certyfikaty IPPC, FSC i CE. Naszym priorytetem jest zadowolenie Klientów, którym oferujemy profesjonalną obsługę, dobry jakościowo produkt oraz terminowość.

Zapraszamy do współpracy

JESTEŚMY PO TO ABY DORADZIĆ I TERMINOWO ZREALIZOWAĆ TWOJE ZAMÓWIENIE